Byt 1+1 (47 m²), Kladno

BYT

Prodej

4 000 000 Kč

Prodej nového bytu 1+1 (47,4 m2), venkovní stání, Kladno – Švermov, ul. Příční

Nabízíme Vám ke koupi nový prostorný byt 1+1 (47,4 m2) s venkovním parkovacím stáním v kompletně revitalizovaném cihlovém domě v lokalitě Kladno – Švermov, ul. Příční.

Jedná se prakticky o novostavbu bytového domu, kdy z původní stavby zůstaly pouze základní konstrukce. V rámci domu vzniklo 8 bytových jednotek 1+1 (47,4 m2) a dva velké podkrovní byty s dispozicí 3+kk (88,5 m2).
Příslušenstvím každé bytové jednotky je sklep a venkovní parkovací stání.

Dokončení venkovních úprav a kolaudace bytových jednotek je plánována na únor/březen 2021.

Byty mají nové rozvody vody, elektřiny, odpadů i topení. Obložkové zárubně, dlažby, plovoucí podlahy, nové omítky, okna, koupelny s vyzděnými sprchovými kouty. Vytápění ústředním topením (každá polovina domu má svou vlastní plynovou kotelnu). V bytech jsou již namontovány kuchyňské linky s přípravou pro spotřebiče.

Bytovou jednotku je vhodné pořídit za účelem klidného bydlení nebo s investičním záměrem dalšího pronajímání.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu. Bytový dům je situován ve slepé ulici v zástavbě rodinných domů, vzdálené od hluku z hlavní silnice. Výhodou je velmi dobrá dopravní dostupností do centra Kladna i do Prahy (bus Veleslavín 40 min.). V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost – základní i mateřská škola v docházkové vzdálenosti (cca 300 m).

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Jan Frank
5/5