Byt 1+kk/L (40 m²), Kladno

BYT

Prodej

PRODÁNO

Prodej bytu 1+kk/L (40 m2), Kladno, ul. Francouzská

Nabízíme Vám ke koupi světlý a útulný byt 1+kk (40 m2) se zasklenou lodžií v 8. patře (z osmi) revitalizovaného panelového domu v Kladně – Kročehlavech, ulice Francouzská.

Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí (nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, renovované bytové jádro s vanou, toaletou i dostatkem prostoru pro pračku a sušičku, zasklená lodžie, povrchy podlah, vnitřní parapety, atp.) Okna bytu jsou orientována na jih, s krásným výhledem do okolí.

Byt je v družstevním vlastnictví, se splacenou anuitou.

K jednotce náleží sklepní kóje v suterénu domu. K dispozici je dále společná společná kočárkárna/kolárna. Výhodou jsou dva prostorné výtahy.

Výměry:
– vnitřní plocha bytu – 33,2 m2
– lodžie – 7 m2
– sklep – 1,2 m2

Dům je taktéž ve velmi dobrém stavu, po kompletní rekonstrukci. Zateplení obvodového pláště, oprava lodžií, střechy, vstupních a společných prostor, nové výtahy, rozvody vody a odpadů po domě, kamerový systém.

Nemovitosti se nachází ve vyhledávané lokalitě s množstvím zeleně a zároveň s veškerou vybaveností v těsné blízkosti domu. Výhodou je též skvělá dopravní dostupností do Prahy (Bus i vlakové spojení několik minut chůze od domu).

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Jan Frank
5/5