Byt 2+1 (62,3 m²), Kladno

BYT

Prodej

PRODÁNO

Bytová jednotka 2+1/B (62,50 m2), OV, po rekonstrukci, Kladno, ul. Finská

 
Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku 2+1 s balkonem (62,5m2) v 5. patře (ze sedmi) kompletně revitalizovaného domu v Kladně – Kročehlavy, ulice Finská.

Bytová jednotka orientována okny a balkonem na východ prošla podstatnou rekonstrukcí (zděné bytové jádro s novou koupelnou a kuchyňskou linkou, rozvody vody, elektro a odpadů, povrchy podlah, SDK podhledy, štuky, plastová okna, bezpečnostní vstupní dveře). Velkou výhodou je příčkou oddělená pracovna (či spací kout) v rámci prostorného obývacího pokoje a dostatek úložných prostor v podobě vestavných skříní v chodbě. Příslušenstvím bytu je sklepní kóje na patře, přímo vedle vstupních dveří do bytu.

Vnitřní plocha bytu činí 58,5 m2, balkon 2,7 m2, sklep 1,3 m2. Celkem 62,5 m2.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a její koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.

Bytový dům je po kompletní revitalizaci (zateplení fasády, oprava vstupních prostor a střechy, nový výtah a balkony, kamerový systém, rozvody vody a odpadů po domě).

Nemovitosti se nachází ve vyhledávané lokalitě s množstvím zeleně a zároveň s veškerou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Stejně tak disponuje skvělou dopravní dostupností do Prahy a do centra města.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
 Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5