Byt 3+kk (69 m²), Kladno

BYT

Prodej

PRODÁNO

Bytová jednotka 3+KK (68,6 m2), OV, po rekonstrukci, Kladno, ul. Italská

Nabízíme Vám ke koupi velmi vkusně rekonstruovanou bytovou jednotku 3+kk (68,6m2) ve 4. patře (z osmi) v Kladně – Kročehlavech, ulice Italská.

Byt prošel zásadní rekonstrukcí v letech 2017-2018 (zděné jádro, obložkové zárubně a interiérové dveře, kuchyňská linka na míru s myčkou a indukční varnou deskou, podlahy, rozvody elektro, vody a odpadů).

Okna bytu (plastová) jsou orientována na východ a západ, lze tak v případě potřeby efektivně větrat. Velkou výhodou je prostorná a uzavřená šatna přímo v bytě.
Další úložný prostor skýtá komora naproti vchodovým dveřím. K dispozici je dále společná kočárkárna/kolárna.

Bytový dům je ve velmi dobrém stavu, po celkové revitalizaci. Společenství vlastníků nesplácí žádný úvěr, veškeré plánované opravy jsou hrazeny ze společného fondu, do kterého též přispívají výnosem z pronájmu nebytové prostory v přízemí domu.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a její koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.

V místě je skvělá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti (obchody, lékař, OC, školy, školky, aj.). V těsné blízkosti domu jsou zastávky MHD, PID (výborné dopravní spojení s Prahou).

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Jan Frank
5/5