Byt 3+kk (92 m²), Slaný

BYT

Prodej

6.790.000 Kč

Prodej nového bytu – 3+kk (91,5 m2), balkon, park. stání, cihlový dům, OV – Slaný, ul. Tomanova

Nabízíme Vám ke koupi nově vybudovanou bytovou jednotku v moderním stylu – 3+kk (85 m2) s balkonem (5m2), parkovacím stáním a sklepem, ve Slaném, ulice Tomanova.

Bytová jednotka v osobním vlastnictví se nachází v 1. podlaží cihlového domu s výtahem kompletně revitalizovaného v roce 2019, v klidné lokalitě s množstvím zeleně. Jedná se prakticky o novostavbu, z původní stavby zůstaly pouze obvodové konstrukce.

V bytě je prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem i místem pro pračku a sušičku. Velkou výhodou je pak uzavřená šatna v rámci bytu a vestavné skříně v ložnici a dětském pokoji.
Kuchyňská linka na míru s vestav. spotřebiči (myčka, indukční varná deska atp.). Kvalitní podlahy, podýhované obložkové zárubně a interiérové dveře, plastová okna v imitaci dřeva (trojsklo).
Příjemným prvkem je zastřešený balkon s venkovním posezením spojený s obývacím pokojem.

Příslušenstvím bytu je sklepní kóje a venkovní parkovací stání zapsané v katastru nemovitostí. K dispozici je dále společná kočárkárna/kolárna.

Výměry:
vnitřní plocha bytu – 84,5 m2
balkon – 5m2
sklep – 2 m2
parkovací stání – 13 m2

Kolem domu je množství zeleně včetně zatravněné plochy před domem, na které si hrávají děti.

Dům má vlastní plynovou kotelnu a střechu osazenu fototermickými solárními panely na ohřev TUV (energetická třída „B“ – nízké provozní náklady).

Město Slaný má bohatou kulturní historii a poskytuje kompletní občanskou vybavenost. Nachází se u sjezdu D7, 20 min od okraje Prahy.
Autobusová zastávka se spojem do Prahy se nachází v těsné blízkosti domu. Stanice metra A (Nádraží Veleslavín) – 30min. busem.

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.
– možnost výhodného převzetí hypotečního úvěru od KB ve výši 1.5 mil s úrokem 2% a fixací na dalších 9 let – není však podmínkou.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Jan Frank
5/5