Prodej domu 130 m², Sýkořice

DŮM

Prodáno

PRODÁNO

RD (chalupa) 3+kk, 130 m2, poz. 558 m2, Sýkořice

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům (chalupu) s číslem popisným a dispozicí 3+kk se stodolou, sklepem a terasou, na pozemku o výměře 558 m2 v klidné ulici obce Sýkořice.
Nemovitost se nachází ve slepé ulici v těsné blízkosti lesa (nad Zbečnem).

Jedná se o stavbu z počátku 20. století, která postupem času prošla částečnou rekonstrukcí (nová koupelna, kuchyňka, rozvody vody částečně v plastu, elektřina z části v mědi, plastová odpadní jímka).
Objekt je z části podsklepen (17 m2), příslušenstvím je dále vedlejší stavba (dílna, stodola) s vnitřní plochou 22,5 m2. Obyvatelná plocha v přízemí činí cca 82 m2 + terasa (8 m2).

Nemovitost je orientována na jih a na východ.

Pozemek je kombinací okrasné a užitné zahrady, je na něm situováno mimo jiné posezení chráněné okolními stavbami.

IS: elektřina 230/400V, veřejný vodovod, kanalizace ve výstavbě, odpadní jímka (4 m3), do budoucna plánována jako retenční nádrž na dešťovou vodu.
Vytápění domu el. přímotopy, akumulačními kamny a krbovou vložkou. Ohřev TUV bojlerem.

Nemovitost je vzhledem k poloze a jejímu charakteru vhodná k trvalému bydlení i k rekreaci. Kupní cenu je možno hradit hypotečním úvěrem.

Obec Sýkořice se nachází v okrese Rakovník, na návrší nad obcí Zbečno nad levým břehem řeky Berounky, po směru toku nedaleko Křivoklátu, zhruba 16 km od Rakovníka, 13 km od Berouna a 18 km od Kladna. Poskytuje základní občanskou vybavenost, autobusové a vlakové spojení.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5