Prodej komerčního objektu 10886 m², Kladno

AREÁL

Prodáno

PRODÁNO

Prodej výrobně-skladovacího areálu, 10.886 m2, Kladno, ul. Dubská

Nabízíme Vám ke koupi výrobně-skladovací areál o rozloze 10.866 m2, se dvěma skladovacími/výrobními halami se zastavěnou plochou 1.169 m2 a venkovní parkovací/skladovací plochou v průmyslové zóně v širším centru města Kladna.

Na přední části pozemku se nachází dvě propojené montované haly, v současné době provozovány jako velkoobchod elektroinstalačního materiálu se skladovacími prostory, kancelářemi (klientskou zónou) a sociálním zázemím pro personál.
Obě haly jsou konstrukčně ve velmi dobrém stavu, z větší části renovovány a plně temperovány. Podlahy tvoří beton, umožňující pohyb manipulační techniky. Vjezd do hal je zajištěn automatickými vraty o rozmětu 3,5 x 3,5m.

Větší z hal (670 m2) byla obezděna, osazena okny a automatickými posuvnými vstupními dveřmi. Nachází se v něm klientská zóna, kanceláře, prodejní sklad a sociální zázemí. Menší hala (499 m2) je využívána čistě jako sklad.
Před halami se nachází asfaltová zpevněná plocha pro skladování materiálu a parkování o výměře cca 2 550 m2.

Zbývající část pozemku o výměře cca 5.900 m2 tvoří volná plocha se zastavitelností až 85 % při zachování výšky stavby max. 16 m a čtyř podlaží.

Lze jednat též o odkupu areálu po částech
1) Dvě haly se zpevněnou plochou, celkem cca 5 000 m2
2) Pozemek určený k výstavbě (výroba, skladování, služby) cca 5 900 m2

IS: elektřina, vodovod, kanalizace, teplovod z nedaleké teplárny. Vytápění hal – 7 x teplovodní agregát, radiátory v kancelářích. Ohřev TUV bojlerem.

Využití území dle UP a UR – Výroba a služby:
1) Drobná výroba, výrobní a nevýrobní služby a jiné podnikatelské aktivity, které nenaruší užívání okolních staveb a pozemků;
2) Sklady pro potřebu hlavního využití;
3) Stavby pro administrativu;
4) Stavby pro velkoobchod;
5) Plochy zeleně a veřejných prostranství
6) Stavby pro maloobchod, stravování a ubytování.

Uvedená cena je bez DPH.

Pro další informace či sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5