Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví 26 m², Kladno

BYT

Prodáno

PRODÁNO

Prodej bytu 1+1/L (35 m2), OV, po rekonstrukci, Kladno, ul. Anglická

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 (26 m2 + lodžie 6 m2 + komora a sklep) v Kladně – Kročehlavech, ulice Anglická. Bytová jednotka se nachází ve druhém podlaží revitalizovaného panelového domu a je orientována na jihozápad, do tichého vnitrobloku s množstvím zeleně.

Jedná se zároveň o zajímavou investici – v bytě je spolehlivý nájemce, který má zájem v nájemním vztahu pokračovat. Finanční rozvahu Vám rád poskytnu emailem. Přenechání bytu s nájemníkem není však podmínkou! Výhodou jsou nízké provozní náklady i strategická poloha nemovitosti.

Bytová jednotka prošla podstatnou rekonstrukcí (zděné bytové jádro se sprchovým koutem, obložkové zárubně, rozvody vody, odpadu a elektřiny v rámci bytového jádra, plastová okna, podlahová krytina).

K bytové jednotce náleží komora přímo u bytu a sklepní kóje. Dále je k dispozici společná kolárna/kočárkárna. Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí, je ve velmi dobrém stavu – zateplení fasády, oprava střechy, centrálních rozvodů, povrchy podlah ve společných prostorách.
Před domem je situováno parkoviště s dostatkem parkovacích míst. Okna bytu spolu s lodžií jsou směrovány do otevřeného prostoru s množstvím vzrostlých stromů. Veškerá vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti od domu, včetně spojení do Prahy.

Byt je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.
Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5