Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví 45 m², Praha 4 - Chodov

BYT

Prodáno

PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 (45 m2), Praha – Chodov, ul. Hráského

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 (45 m2 + sklep) na Praze – Chodov, ulice Hráského.
Bytová jednotka se nachází ve druhém podlaží celkově revitalizovaného panelového domu s výtahem a je orientována na východ a na jih. Je v původním udržovaném stavu, vhodná k budoucí rekonstrukci.

Jedná se zároveň o zajímavou investici – v bytě je spolehlivý nájemce, který má zájem v nájemním vztahu pokračovat. Finanční rozvahu Vám rád poskytnu emailem, nebo telefonicky. Přenechání bytu s nájemníkem není však podmínkou!

Výhodou je strategická poloha nemovitosti. Nachází se v těsné blízkosti nákupního centra Westfield se stanicí metra Chodov a zároveň u rozsáhlého lesoparku Kunratický les. K domu též přiléhá poliklinika a velkokapacitní parkoviště. K bytové jednotce náleží sklepní kóje (2 m2).
Dále je k dispozici společná kolárna/kočárkárna.
Bytový dům prošel zásadní rekonstrukcí, je ve velmi dobrém stavu – zateplení fasády, oprava střechy, centrálních rozvodů, výměna výtahu, povrchy podlah ve společných prostorách.
Veškerá vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti od domu, včetně spojení do Prahy. Byt je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.
Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5