Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví 56 m², Kladno

BYT

Prodej

PRODÁNO

Byt 2+1/L (56 m2), Kladno – Rozdělov, ul. Moskevská

Nabízíme Vám ke koupi dispozičně zajímavou nemovitost – bytovou jednotku 2+1 s lodžií ve 2. podlaží revitalizovaného pavlačového domu v Kladně – Rozdělově, ul. Moskevská.

Bytová jednotka s příslušenstvím (56 m2) je orientována obytnými místnostmi na jih a kuchyní na sever. Lodžie je proti jižnímu slunci stíněna výsuvnou markýzou. Další výhodou je oficiálně instalovaná klimatizační jednotka mezi obývacím pokojem a kuchyní s režimem chlazení i topení. Byt prošel v průběhu let podstatnou rekonstrukcí. Zděné bytové jádro se sprchovým koutem a samostatnou toaletou; rozvody elektřiny, vody a odpadů po výměně, zánovní kuchyňská linka se spotřebiči (přívod 400V). Topení ústřední dálkové.

Velkým benefitem je možnost zasklení a trvalého připojení přístupové pavlače (7,5 m2) přímo k bytu za poplatek 200,-Kč/měsíc. K bytové jednotce náleží sklep (cca 1,5 m2).
K dispozici je dále společná kočárkárna, kolárna a sušárna. Nespornou výhodou jsou též velmi přijatelné provozní náklady (cca 4.100,- Kč + elektřina).

Zajímavě řešený pavlačový dům prošel celkovou rekonstrukcí (oprava střechy, zateplení, okna a vstupní portál, nový výtah, bezbariérový přístup do bytů – plošina pro vozíčkáře).
Dům se nachází v klidné lokalitě s dostatkem parkovacích míst a zeleně (les 50 m od domu, parkoviště přímo u domu). Dům je zároveň integrován do obvodu nám. Jana Masaryka, na kterém se nachází vyhlášená restaurace, Tesco, lékárna, květinářství či pošta. Veškerá vybavenost se tak nachází v docházkové vzdálenosti od domu, včetně spojení do Prahy.

Byt je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5