Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 47 m², Velké Přílepy

BYT

Prodáno

PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk (47 m2) s parkovacím stáním, Velké Přílepy, ul. Boženy Němcové

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku v osobním vlastnictví a dispozicí 2+kk (47 m2) s vlastním parkovacím stáním, ve 2. patře cihlového domu kolaudovaného v r. 2005 ve Velkých Přílepech, ul. Boženy Němcové.
Zástavba pěti malých bytových domů je situována v klidné zástavbě rodinných domů v části obce zvané Kamýk, která disponujíce množstvím zeleně a velkými rozestupy mezi jednotlivými domy. Výhodou je vlastní venkovní parkovací stání.

Bytová jednotka je prodávána prvním majitelem, který byt využíval zcela minimálně a při jeho vybavování použil velmi kvalitní zařizovací předměty – kuchyňská linka z masivního javoru vyrobená ve Francii, vestavné spotřebiče Bosch a Elektrolux, kamenná (granitová) deska na jídelním stole integrovaném ke kuchyni. Obložkové dveře Sapeli, ložnice s vestavnými skříněmi na míru. Výhodou je též komora přímo v bytě, či vlastní plynový kotel na ohřev vody a vytápění. Okna bytu jsou orientována na západ.

Byt je možno přenechat vyjma osobních předmětů kompletně zařízený.

Bytový dům spravuje velmi dobře fungující SVJ. V plánu je celkové zateplení, odstranění tepelných mostů a oprava střechy.

Obec Velké Přílepy se nachází v okrese Praha-západ, zhruba 12 km severozápadně od centra Prahy. Spojení s Prahou zajišťují příměstské autobusové linky 316 (Praha, Bořislavka) a linka 350 (Praha, Dejvická). V obci je kompletní občanská vybavenost, včetně školky, školy, restaurací a obchodů.

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5