Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 90 m², Praha

BYT

Prodej

16 700 000 Kč ( za nemovitost)

Byt 2+kk (76 m2) s terasou (14 m2), sklepem (17 m2) a garážovým stáním, Praha- Břevnov, ul. Radičova

Nabízíme Vám ke koupi velmi zajímavou nemovitost – bytovou jednotku 2+kk s terasou (90 m2) integrovanou do obytného prostoru, sklepem (17,3 m2) a garážovým stáním, ve 2. patře novostavby situované v prestižní soukromé rezidenci La Crone v Praze Břevnově, ul. Radičova.

V rámci soukromé a veřejnosti nepřístupné rezidence La Crone byl vystavěn na konci roku 2017 mezi Strahovem a parkem Ladronka komplex několika moderních nízkopodlažních budov obklopených zelení a množstvím odpočinkových zón. V rámci rezidence je k dispozici ostraha, 24/7 recepce, údržba domu i zeleně, fitko.

Bytová jednotka je orientována převážně na východ, s terasou umístěnou de facto do středu bytu, částečně osluněnou z jihu. Přístup na terasu je tak zajištěn prosklenými posuvnými dveřmi z obývacího pokoje, z chodby i z ložnice. Výhled z terasy je opět do zeleně, do okolních zahrad. V bytě byly použity moderní materiály (masivní dubová podlaha, exotické dřevo na terase, dřevěné posuvné dveře s trojsklem kolem terasy, obloukové zárubně, rekuperace v rámci bytu, podlahové topení v koupelně). V bytě ještě nebyla instalována plánovaná finální podoba kuchyňské linky, viz. vizualizace mezi fotografiemi. K dispozici je dále zpracovaná vizualizace zařizovacích předmětů pro celý byt přímo od architekta.

Příslušenstvím bytu je mimořádně velký zděný sklep (17 m2) a garážové stání v suterénu domu. Společné prostory domu jsou realizovány velkoryse, s důrazem na prostor a světlost. Výtah je samozřejmostí.

Výměry bytu: vnitřní plocha bytu 76 m2 + terasa (14 m2) + sklep (17 m2) + garážové stání.

Bydlení v rezidenci La Crone připomíná spíše pobyt na dovolené. Prezentuje se jako klidné místo k relaxaci a zároveň s okamžitou dostupností do centra města (zastávka BUS Anděl – Ruzyně před domem).

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu zajistíme na míru.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5