Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 75 m², Praha 6 - Řepy

BYT

Prodáno

PRODÁNO

Byt 3+1/L (82 m2), Praha – Řepy, ul. Španielova

Nabízíme Vám ke koupi velmi zdařile zrekonstruovanou bytovou jednotku 3+1 se zasklenou lodžií v 6. podlaží (z osmi) panelového domu v Praze – Řepích, ul. Španielova.

Bytová jednotka o ploše 73 m2 (výměra uvedena bez komory 2,7 m2 a bez lodžie 7 m2) je orientována ložnicemi na jih a obývacím pokojem a kuchyní na západ.
Byt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2016-2017 (rozšíření bytového jádra s novou koupelnou s vyzděným sprchovým koutem a samostatnou toaletou, stropní podhledy, štuky, zděné příčky, stěrkované podlahy, moderní vinylové podlahy, obložkové zárubně; nová kuchyňská linka Oresi s vestavěnými spotřebiči Beko – indukční varná deska napojena na 400 V).
Příslušenstvím bytu je komora (2,7 m2) umístěná přímo na patře. K dispozici je dále společná kočárkárna/kolárna.

Panelový dům prochází v současné době celkovou revitalizací (oprava střechy, zateplení, zasklívání lodžií, vstupní portály, oprava společných prostor). V plánu je odkup pozemku kolem domu a jeho oplocení.

Veškerá vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti od domu (stanice metra, nákupní centra, sportoviště, kulturní centra, školy i zdravotnická zařízení).

Byt je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.
Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5