Prodej bytu 3+kk v družstevním vlastnictví 70 m², Praha 4 - Braník

BYT

Prodáno

PRODÁNO

Bytová jednotka 3+kk/L, 70 m2, DV, Praha 4 – Braník, ul. Zelený pruh

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku 3+kk se zasklenou lodžií (70 m2), v 5. patře sedmipodlažního revitalizovaného domu v ulici Zelený pruh (Praha 4 – Braník).

Bytová jednotka prošla zásadní rekonstrukcí (zděné bytové jádro s rohovou vanou a samostatným WC), povrchy podlah, kuchyňská linka, rozvody elektřiny, vody a odpadů, zasklení lodžie, výměna oken. Byt je krásně světlý, obytnými pokoji orientovaný na západ s výhledem daleko do kraje. Výhodou je pak okno v kuchyni s jižní orientací. Příslušenstvím bytu je sklepní kóje.

K bytové jednotce je možné přikoupit garáž, která se nachází v parkovacím domě, v ulici Bohuslava Martinů (těsně u domu) za zvýhodněnou cenu 490.000 Kč.

Výměry:
vnitřní plocha bytu – 64,3 m2
lodžie – 3,2 m2
sklep – 2,4 m2
garáž – 18 m2

Bytová jednotka i garáž jsou v družstevním vlastnictví, se zcela splacenou anuitou.

Dům je taktéž po kompletní revitalizaci (zateplení, oprava střechy, vstupních a společných prostor, nový výtah). Družstvo nesplácí žádný úvěr, na veškeré investice je našetřeno ve společném fondu oprav.

V těsné blízkosti domu se nachází základní škola, gymnázium i autobusové zastávky. Nejbližší stanice metra Pankrác a Budějovická.

Koupi bytu je možno financovat hypotečním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5