Prodej chaty / chalupy 45 m², Dolní Břežany

DŮM

Prodáno

PRODÁNO

Chata u lesa (45 m2), na pozemku 140 m2, Jarov – Dolní Břežany

Nabízíme Vám ke koupi stylovou trampskou chatu s celkovou plochou 45 m2, na pozemku o výměře cca 140 m2, na samém konci osady Jarov – Dolní Břežany.
Chata se nachází pod lesem, jako poslední v řadě staveb romantického Károvského údolí. Podél pozemku protéká Lhotecký potok, jenž se vlévá cca po 200 m do Vltavy. Pozemek, jenž je dlouhodobě pronajatý od Lesů ČR a Arcibiskupství pražského, je rovinatý, z jedné strany sevřen skalními útvary a z druhé strany potůčkem. Příjezd autem je však možný přímo k chatě. Na pozemku je situována terasa s krbem a díky vysokému a hustému živému plotu skýtá naprosté soukromí.

Interiér chaty je tvořen obývací místností se spacím patrem a výstupem do zahrady francouzským oknem. Do hlavní místnosti je dále integrována kuchyňka. Výhodou je úložný prostor v podobě přístavku prostorné verandy. Dále pak místnost s chemickou toaletou a místnost na nářadí.

Do chaty je zavedena elektřina, vodu lze užívat z potoka či z blízké studny.

Ačkoli toto klidné místo působí dojmem, že se nachází na konci světa, chata je situována jen několik minut od Zbraslavi či vlakové zastávky Dolní Břežany – Jarov, s navazujícím spojem až do centra Prahy (30 min).

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5