Prodej domu 157 m², Brandýsek

DŮM

Prodej

PRODÁNO

Rodinný dům 4+1 (157 m2), pozemek 403 m2, Brandýsek, ul. Slanská (V Angreštovně)

Nabízíme Vám ke koupi dvoupodlažní částečně podsklepený rodinný dům 4+1 (157 m2) s venkovní zastřešenou terasou (16 m2), na pozemku o výměře 403 m2 v obci Brandýsek, ul. V Angreštovně.
Původní stavba z konce 19. století prošla v průběhu let postupnou renovací (poslední rekonstrukce před 3 lety – koupelna).
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (el. 230/400V, plyn, vodovod, kanalizace). Vytápění plynovým kotlem, ohřev TUV bojlerem.
Pozemek je rozdělen domem na přední zahradu s krytým posezením a vstupem do domu ze směru od ul. Slánská a na zadní, zatravněnou zahradu s vjezdem na pozemek z klidné ulice V Angreštovně.

V přízemí domu jsou situovány tři prostorné pokoje, kuchyně a koupelna s vanou i sprchovým koutem. V patře se pak nachází prostorná místnost, koupelna se sprchovým koutem a šatna.
Výměry:
1.NP – 92 m2,
2.NP – 56 m2,
sklep – 9 m2,
pergola – 16 m2.

Nemovitost se nachází na klidném místě, v dostatečné vzdálenosti od hlavní silnice. Uzavřený dvůr poskytuje maximální soukromí.
Obec Brandýsek leží 17 km severozápadně od okraje Prahy 6, 4 km východně od Kladna. Výborná dostupnost je zajištěna po D7 směr Praha, Slaný. Meziměstskou hromadnou dopravu zabezpečuje autobus na pravidelné lince Slaný – Praha a MHD Kladno. Obec Brandýsek má dobrou občanskou vybavenost. Mateřská školka, škola, pošta, zdravotní středisko, lékárna, několik prodejen potravin, drogerie a smíšeného zboží. Fotbalové hřiště, posilovna, tělocvična. Další služby a obchodní centra jsou k dispozici v blízkých městech – Kladno, Slaný.

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5