Prodej domu 190 m², Pletený Újezd

DŮM

Prodáno

PRODÁNO

RD 4+1 (190 m2), poz. 522 m2, Pletený Újezd, ul. Družstevní

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům 4+1 (190 m2) s garáží, dílnou a zahradním altánem na pozemku o výměře 522 m2 na návsi obce Pletený Újezd, ulice Družstevní.

Jedná se o samostatně stojící dům s uzavřeným dvorem a slunnou zahradou, na níž je situováno kryté venkovní posezení s krbem i dostatek prostoru pro bazén. Stavba prošla v posledních deseti letech zásadní rekonstrukcí – kompletní skladba střechy (střešní krytina Bramac) včetně nového krovu, dvojitého věnce a dvojitého stropu, plastová okna, fasáda, nová koupelna a kuchyně, rozvody instalací.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, komora, chodba a prosklená vstupní veranda. V patře domu jsou situovány dvě místnosti (jedna s výměrou cca 50 m2, druhá 14 m2) a toaleta. K domu navazuje kotelna (technická místnost), dílna a garáž.

Příjemným zpestřením je krytý zahradní altán s krbem a odnímatelnými bočními okny pro letní období. Zahrada a dvůr skýtají maximální soukromí a zároveň dostatek slunce díky jižní orientaci.

Výhodou je napojení na všechny inženýrské sítě. Elektřina 230/400V, veřejný vodovod + kopaná studna (zavedena k toaletám a k pračce), kanalizace, plyn. Vytápění plynovým kotlem + krbovými kamny s teplovodním výměníkem; ohřev vody bojlerem. Ve velké místnosti v podkroví je mimo radiátorů instalována i klimatizační/topná jednotka (tepelné čerpadlo vzduch/vzduch).

Obec Pletený Újezd se nachází zhruba 3 km jižně od Kladna a 22 km západně od Prahy, při jihovýchodním úpatí Kožovy hory.
Skvělá dostupnost do centra Kladna, do Unhoště i do Prahy. Dálniční sjezd z D6 – 5 min jízdy od domu.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v případě zájmu zajistíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5