Prodej domu 256 m², Řisuty

DŮM

Prodej

PRODÁNO

RD 6+2/G (256 m2), poz. 781 m2, Řisuty

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům s přístavbou (dvougenerační), dvěma garážemi a dílnou, na pozemku o výměře 781 m2 v obci Řisuty u Slaného.

Původní stavba z roku 1921 prošla v průběhu let postupnou rekonstrukcí a přístavbou. Starší část domu sestává z přízemí o dispozici 3+1 (89 m2), půdy vhodné k vestavbě (cca 55 m2) a třech sklepních místností (19 m2). Výhodou jsou klenbové stropy mezi 1. a 2. NP., střecha betonová taška, okna plastová.

Přístavba z 80. let je propojena s hlavní stavbou prosklenou verandou. V přízemí se nachází nověji vybudovaná koupelna a prostorná garáž spojená s dílnou (32 m2). V patře pak obytný prostor 3+kk s další koupelnou a zastřešenou terasou.

Další samostatně stojící garáž (16,5 m2) se nachází na hranici pozemku.

Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci. El. 230/400V, vlastní kopaná studna napojena do domu. Ohřev TUV bojlerem. Vytápění automatickým kotlem na tuhá paliva.

Zastavěná plocha budov činí 174 m2, včetně dvora pak 264 m2.

Pečlivě udržovaná zahrada představuje citlivé spojení okrasných prvků s užitkovými (ovocné dřeviny a plodiny).

Nemovitost se nachází na slunném místě, na okraji obce a poskytuje tak maximální soukromí.

Řisuty je malá obec v okrese Kladno západně od Slaného na toku Červeného potoka, rozkládá se asi jedenáct kilometrů severozápadně od Kladna a šest kilometrů západně od města Slaný.
Občanská vybavenost přímo v obci: mateřská škola, pošta, restaurace, dětské hřiště.
Dobrá dopravní dostupnost do Prahy – 25min. (D7), 10 min. do centra Slaného.

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5