Prodej domu 279 m², Praha 5 - Velká Chuchle

Dům

Prodáno

PRODÁNO

Rodinný dům 7+1/G (279 m2), poz. 1260 m2, Praha – Velká Chuchle, ul. Nad Závodištěm

Nabízíme vám ke koupi podsklepený rodinný dům 7+1/G (279 m2) s jedinečným výhledem na Prahu a chuchelské závodiště na pozemku o celkové výměře 1260 m2, Praha – Velká Chuchle, ulice Nad Závodištěm.

Stavba je situována na zcela unikátním a klidném místě, s krásným výhledem proti proudu Vltavy na Vyšehrad, centrum Prahy, údolí přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj a naopak po proudu Vltavy na chuchelské závodiště a směrem na Zbraslav.

Jedná se o z větší části podsklepenou montovanou budovu z roku 1985, o dvou nadzemních podlažích, se sklonitou pultovou střechou, napojenou na všechny inženýrské sítě (el. 230/400V, vodovod, kanalizace, plyn).

Horní stavba je určena k další rekonstrukci. Variantou je též její odstranění a výstavba nového domu na stávající zastavěné ploše 177 m2. Spodní část stavby je zděná, s keramickými stropními nosníky Miako. Díky mírnému svahu pozemku je většina spodní části stavby nad úrovní terénu, se dvěma výstupy do zahrady a vjezdem do prostorné dvojgaráže. Základy tvoří betonové pasy s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé nosné konstrukce jsou v podzemním podlaží zděné o tl. 30cm, v 1. a 2. NP montované z dřevěných panelů se zateplením o tl. 15 cm.

Spodní stavba: (užitná plocha 104 m2, zastavěná pl. 130 m2) – dvojgaráž, technická místnost s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, 3x sklad, pracovna (letní kuchyň), sauna se sprchovým koutem a WC.
Přízemí: (užitná plocha 139 m2, zastavěná pl. 174 m2) – vstupní hala, 2 x kuchyně, jídelna, chodba, koupelna s WC, obývací pokoj, tři ložnice, samostatné WC.
2.NP: (užitná plocha 35 m2, zastavěná pl. 44 m2) – prostorná obytná místnost, koupelna a menší ložnice/pracovna.
Všechna podlaží jsou propojena vnitřním schodištěm.

Za domem se nachází zahradní posezení se zděným krbem z šamotových cihel.

Městská část Velká Chuchle má plnou občanskou vybavenost, nachází se zde mateřská a základní škola i zdravotnická zařízení. Široké jsou možnosti sportovních a volnočasových aktivit. V nedalekém okolí je přírodní rezervace Homolka a Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, s turistickými stezkami pro procházky v přírodě či jízdu na kole.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v případě zájmu zajistíme na míru.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5