Prodej domu 322 m², Řitka

DŮM

Prodej

20 900 000 Kč

Moderní rodinný dům 5+1 (322 m2), celopodsklepený, rovinatý pozemek 1181m2 – Řitka, Praha – západ

Nabízíme Vám ke koupi moderní funkcionalistický a celopodsklepený rodinný dům 5+1 (322 m2) po kompletní přestavbě, na osluněném rovinatém pozemku o výměře 1181 m2 v Řitce u Prahy.

Samostatně stojící dům s energetickou třídou „B“ prošel v průběhu posledních let kompletní renovací, s důrazem na prostor a úsporu energií za využití kvalitních stavebních materiálů (jedná se prakticky o novostavbu). V interiérech pak vynikají moderní jednoduché linie (dlažba, nerez, sklo, hliník, dřevo, vestavné prvky).

Nemovitost tohoto typu vždy překvapí velikostí a maximální využitelností vnitřních prostor.

V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj (38,5 m2) s výstupem na jižní terasu, propojený s kuchyní (24,7 m2) se vstupem na severní terasu. Severní nadzemní terasa je ve fázi výstavby. Výhodou je též příprava na zastřešení či zimní zahradu. Dále pak prostorná ložnice (15 m2), samostatná toaleta s umyvadlem, vstupní místnost s úložnými prostory v podobě vestavných skříní a vnitřním schodištěm do sklepa. Místnost je využívána zároveň jako šatna a provozní koupelna (umyvadlo, sprchový kout).
Prostorný a vytápěný sklep (111,5 m2) sestává ze tří místností. Velká skladovací místnost, fitness a technická místnost. Dále pak prostorná chodba s výstupem do zahrady.
V patře domu jsou situovány tři ložnice, velká koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC s umyvadlem a schodišťová hala. Manželská ložnice navíc disponuje skrytou šatnou.

Dům je možno přenechat plně zařízený.

Stavba je napojena na všechny inženýrské sítě (elektřina 230/400V, plyn, vodovod + kopaná studna, kanalizace). Vytápění objektu plynovým kondenzačním kotlem (spotřeba 14,5 MWh/rok). Dále pak komínové těleso s přípravou na záložní automatický kotel na tuhá paliva. Třetí komínové těleso k dalšímu využití (krb). V domě jsou připraveny rozvody pro centrální vysavač a alarm. Dům disponuje elektricky ovládanými venkovními žaluziemi. Plochá střecha bez zastínění okolními stavbami se přímo nabízí k instalaci fotovoltaické elektrárny.

Vjezd na pozemek automatickými vraty, prostranství podél domu je vydlážděno pro parkování. Opět příprava na zastřešení.
Pozemek o výměře 1181 m2 je slunný, s dostatkem prostoru pro zeleň, venkovní posezení i dětské vyžití.

Obec Řitka se nachází 20 minut od Prahy po rychlostní komunikaci R4, autobusové spojení na Prahu přímo v obci v pravidelných časech. Občanská vybavenost – mateřská školka, potraviny, pošta atp.

Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Jan Frank
5/5