Prodej domu 97 m², Podlešín

Dům

Prodej

PRODÁNO

Novostavba poloviny řadového rodinného domu – 4+kk, 97 m2, pozemek 305 m2, Podlešín

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu již zabydleného domu z roku 2019 s jednotkou 4+kk s terasou a pozemkem o výměře cca 305 m2, ve starší a klidné zástavbě v obci Podlešín.

Jedná se o polovinu moderního a energeticky úsporného zděného dvojdomu, kolaudovaného v roce 2019. Moderní novostavba je napojena všechny inženýrské sítě (el. 230/380V, plyn, kanalizace, vodovod).

Námi nabízenou část domu tvoří bytová jednotka 4+kk (70 m2) s terasou (19 m2) a úložným prostorem na půdě (cca 8 m2). Hlavními místnostmi je orientována na jih do zahrady, dále pak na východ.

Moderní a designové bydlení doplňuje praktická dispozice s dostatkem úložných prostor v podobě tří vestavných skříní v ložnicích a skladovacího prostoru na půdě. Výstup na nadzemní terasu s výhledem do zahrady je možný francouzskými okny jak z manželské ložnice tak z obývacího pokoje spojeného s kuchyní.

Kuchyňská linka Dušek na míru s vestavnými spotřebiči Whirlpool. Obložkové zárubně s interierovými dveřmi Solodoor (část řešena z praktických důvodů zasunovacími dveřmi). Podlahy tvoří vinyl, dlažba a velmi kvalitní vinylová podlaha s korkem (Hydrocork). Obvodové stěny i příčky jsou zděné (Ytong), venkovní zateplení 15 cm polystyren. Střešní krytina betonová taška.
Výhodou je dále technická místnost nejen s prostorem pro kondenzační plynový kotel, ale též pro pračku a sušičku.

Energetická třída stavby „B“ – nízké provozní náklady.

Před domem a podél domu (za vjezdovou bránou) je dostatek parkovacích míst pro celou rodinu.

Koupi bytové jednotky lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu zajistíme na míru.

Obec Podlešín je vzdálena pouhých 2,5 km od sjezdu z D7 (20 min. na Zličín, 4 min. do Slaného), Vlaková a autobusová zastávka v docházkové vzdálenosti.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Jan Frank
5/5