RD 86 m², Králův Dvůr - Levín

RD

Prodej

9 300 000 Kč

Rodinný dům cca 86 m2, dvě garáže, pozemek 1837m2, Králův Dvůr – Levín

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v Králově Dvoře – Levín, vhodný k přestavbě, na velmi lukrativním jihozápadně orientovaném pozemku o výměře 1837m2.

Současná jednopodlažní stavba je obyvatelná a zahrnuje tři obytné pokoje, koupelnu, chodbu a kuchyňku. Vzhledem k velikosti pozemku je rodinný dům ideální k rozšíření, či k celkové přestavbě v rámci rekonstrukce.

Nemovitost zahrnuje dvě vedlejší stavby na pozemku (garáže). Celková zastavěná plocha a nádvoří (včetně zpevněných ploch) činí 378 m2.
Vjezd na pozemek ze zámkové dlažby je zajištěn branou s automatickým pojezdem.

Dům je na pojen na veřejný vodovod a elektřinu 230/400V, výhodou je hluboká kopaná studna na pozemku. Plynová přípojka v pilířku na hranici pozemku. Odpad: možnost vybudovat čističku s přepadem do dešťové kanalizace nebo se připojit na veřejnou kanalizaci (vedena v komunikaci).

Levín je součástí města Králův Dvůr, který leží jihozápadně od Prahy a tudíž se jedná o velice atraktivní lokalitu se skvělou dostupností na Prahu (po D5 15 min), Beroun (8 min), Plzeň (35 min). Autobusové spoje do okolních měst (včetně MHD) a železniční zastávka.

Králův Dvůr poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, pošta, lékař atd.).

Koupi RD lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Jan Frank
5/5