RD 6+kk (420 m²), Žilina

RD

Prodej

22.900.000 Kč

Rodinný dům 6+kk (420m2) s bazénem, garážemi, terasou a pozemkem 1007m2 v obci Žilina, ul. Slepá

Nabízíme Vám ke koupi velkoryse a moderně řešený rodinný dům 6+kk (420 m2), s garážemi pro 7 aut, fitkem, venkovním bazénem a zahradním altánem, na rovinatém pozemku s okrasnou zahradou o výměře 1007 m2.

Tato elegantní stavba se nachází v klidné části obce Žilina, v ulici Slepá. Poskytuje dokonalou kombinaci prostorného světlého interiéru s praktickým propojením s venkovní terasou a zahradou.

Rodinný dům byl kolaudován v roce 2002 a je napojen na všechny inženýrské sítě (el. 230/400V, plyn, vodovod, kanalizace). Vytápění a ohřev vody plynovým kondenzačním kotlem do podlahového topení a radiátorů. Dále 3x klimatizační jednotka.
Konstrukční materiály: obvodové zdivo Porotherm „44“ + zateplení vatou, střecha Bramac, měděné svody, stropní konstrukce Miako; obložkové dveře Sapeli; plastová okna a dveře + venkovní rolety; automatická garážová vrata Hörmann a Doorhan; kuchyňská linka na míru s kamennou pracovní deskou; litinová krbová vložka v jídelně s komínem Schiedel; zastřešený bazén – sklokeramická forma + TČ a filtrace; automatická zahradní závlaha.

Výměry:
1.NP – 229 m2 (včetně garáže 36 m2 a fitka 25 m2) + 110 m2 (samostatná garáž).
2.NP – 194 m2
Venkovní terasa – cca 40 m2

V interiéru Vás na první pohled oslní prostorná schodišťová hala (46,08m2) otevřená do stropu 2. NP, spojující všechny místnosti v přízemí. Výhodou je dostatek úložného prostoru v podobě šaten a garáží.

Soukromí okrasné zahrady s krytým bazénem, zastřešenou pergolou a zahradním altánem střeží vysoká zeď a vzrostlá zeleň.

Nemovitost lze přenechat včetně veškerého vybavení.

Obec Žilina je vzdálena 30 km západně od Prahy a 10 km od Kladna. Žije zde přibližně 900 obyvatel. Obec disponuje – MŠ a ZŠ (první stupeň), supermarket, volnočasové a sportovní spolky, dětské hřiště. Obec protíná několik cyklotras a na její jižní část plynule navazují Křivoklátské lesy. O volnočasové a relaxační aktivity zde rozhodně není nouze. Příjemnou atmosféru místa dokresluje všudypřítomná zeleň a klid.

Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

PENB ve fázi přípravy.

Jan Frank
5/5