Novostavba RD – 3+kk s terasou a garáž. stáním – 108 m2, pozemek 595 m2, Sázava, ul. Pod Horizontem

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu samostatně stojícího energeticky úsporného rodinného domu (bungalov) s dispozicí 3+kk s terasou, krytým garážovým stáním a pozemkem o výměře 595 m2 v zástavbě rodinných domů v městě Sázava, ul. Pod Horizontem.

Jedná se o již zabydlený dům, kolaudovaný letos v létě (2023) s energetickou třídou „B“ – velmi nízké provozní náklady. Stavba byla zhotovena společností ALTAKO Dřevostavby v roce 2017 za použití kvalitních stavebních a izolačních materiálů (plastová okna s trojsklem, vnitřní dveře a obložkové zárubně Sapeli (část z nich zašupovací), vysoce odolná podlahová krytina quickstep, glazovaná betonová střešní taška KM Beta).
Dům má podlahové topení ve všech místnostech, napájené elektrokotlem a přípravu na rekuperaci vzduchu. Výhodou je též krbová vložka s komínovou sestavou Schiedel.

Nemovitost disponuje dvěma ložnicemi, prostornou koupelnou (vana i sprchový kout), chodbou se zádveřím a obývacím pokojem s výstupem na terasu, spojeným s kuchyní. Kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči (indukční varná deska, myčka, trouba)

Výměry:
– Vnitřní obytná část 3+kk (66 m2)
– terasa (cca 25 m2),
– kryté garážové stání (17 m2)

K dispozici je dále úložný prostor na půdě a zahradní domek.

IS: Elektřina 230/400V, kanalizace, vodovod.

Nemovitost je situována na slunném pozemku, s otevřeným výhledem na zalesněné stráně a řeku Sázavu.

Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu zajistíme na míru.

Město Sázava je vzdáleno cca 24km od Benešova a cca 50km od Prahy. Dálnice D1 Praha – Brno (exit 34) je necelých 10 km. Ve městě se nachází jak autobusové, tak vlakové zastávky.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Jan Frank
5/5